حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

شرایط و ضوابط گارانتی محصولات

-ما خود وارد کننده و عرضه کننده هستیم و منابع تامین کالاهای ما نمایندگی های برند ها در مناطق مختلف دنیا هستند بنابراین این نمایندگی ها گارانتی اصلی برند را به ما عرضه میکنند و ما هم این خدمات را در اختیار مشتری های عزیزمان در ایران قرار میدهیم.

-در حال حاضر ما برای اکثر کالاها  گارانتی ۱ ساله ارائه میکنیم.

شما میتوانید در صفحه نمایش محصول (مورد نظر) بررسی کنید که آیا این محصول شامل گارانتی میشود یا نه.

(گارانتی کابل فقط شامل هدفون های برند audeze,sony,hifiman و focal میباشد)

شرایط گارانتی:

-مشخصات کالای خریداری شده و گارانتی محصول در پروفایل هر کاربر در وبسایت ثبت میگردد و در صورت بروز هر مشکلی به راحتی قابل ردیابی میباشد.

-اگر در هر زمانی کاربری که کالای تحت گارانتی تاپ هدفون را در اختیار دارد و قصد فروش و یا انتقال ان را به شخص دیگری را دارد باید توسط ما انتقال گارانتی را انجام دهد در غیر این صورت گارانتی محصول در اینده توسط شخص دیگری معتبر نمیباشد.

-مدت زمان گارانتی محصولات در حال حاضر ۱۲ ماه میباشد.

-تمامی کالاهای تحت گارانتی هنگام ارسال به تاپ هدفون باید دارای جعبه و متعلقات و فاکتور اینترنتی محصول به ایمیل مشتری باشند.

-گارانتی ارائه داده شده برای اکثریت اجناس به صورت تعویض میباشد. ولی اگر محصول جزو خدمات گارانتی تعمیر قرار گیرد تمامی این خدمات با همکاری تاپ هدفون و تولید کننده محصول در زمان توافقی انجام میشود و کالا جهت تعمیر برای تولید کننده برند بدون هیچ هزینه اضافه ای در مدت زمان گارانتی ارسال میشود و مسئولیت و هزینه های جانبی تماما به عهده تاپ هدفون میباشد.

-در صورت بروز مشکل کارخانه ای برای محصولات عرضه شده جدید از روز اول این دسته از اجناس بعد از انجام بررسی های لازم و بعد از تایید, تعویض و یا تعمیر خواهند شد.

گارانتی محصولات در شرایط ذیل قابل اجرا نیست و باطل میشود :

-صدمات و ضایعات ناشی از ضربه ، سقوط ، حمل و نقل نا مناسب , تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی ، قرار گرفتن در محیطی با حرارت و گرمای زیاد و یا سرمای زیاد خارج از دمای عملکرد پیشنهادی تولید کننده ، قرار گیری در محل گرد و غبار شدید ، نوسانات برق ، رعد و برق و حوادث طبیعی.

-استفاده نا صحیح از دستگاه و لوازم جانبی همراه یا مواردی خارج از سازگاری و استانداردهای تعیین شده برای دستگاه یا عمل نکردن به نکات ذکر شده در دفترچه راهنمای دستگاه.دست کاری کردن کالا به هر نوعی نرم افزاری و یا سخت افزاری , فیزیکی به نوعی که خارج از استاندارد های تایین شده و برای دستگاه تعریف نشده باشد.

-اپدیت فریمور تجهیزاتی همانند دیجیتال انالوگ کانورتر ها و یا تجهیزات سخت افزاری که نیاز به اپدیت فریمور دارند باید با هماهنگی قبلی با تاپ هدفون و تحت راهنمایی صحیح انجام شوند در غیر این صورت در صورت بروز هرگونه ناهماهنگی و مشکل در عملکرد دستگاه ممکن است باعث باطل شدن گارانتی شود و تعمیر دستگاه به صورت توافقی و بستگی به مشکل به وجود امده ممکن است به طور کل مقدور نباشد و یا با پرداخت هزینه ای توسط تاپ هدفون انجام شود.

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X